Hakkımızda
Referanslar
Banka Bilgileri

Kerim Turizm;

width=17120 yılı aşkın bir süredir profesyonel ve güleryüzlü personeli ile sizlere en kaliteli hizmeti sunuyor. Misafirlerini evlerinde gibi hissettirmek amacı ile kaliteden ödün vermeyen Kerim Turizm avrupa ve orta doğuda ikamet eden misafirlerimizi rahat ettirmek, İstanbul başta olmak üzere Türkiye in tamamını tanıtmak ve Türkiyeyi araplara sevdirmek ilkesiyle arap turistlere Türkiyede sınırsız tatil alternatifleri sunuyor. Buisness Tourism ve Travel Tourism dalında düzenlediğimiz eğitim programları ile katılımcılara kişisel gelişim eğitim imkanları sağlıyor, fuar ve seminerlerimizle dünyanın dört bir yanından gelen iş adamlarını veya üst düzey yetkilileri bir araya getiriyoruz.

E-Booking sistemi ile dünya çapında 71 ülkede 73.000den fazla ve Türkiyede
en seçkin oteller ile ortak çalışan Kerim Turizm; misafirlerinizi kendi misafirlerimiz gibi ağırlıyor, yemekli boğaz turları, mavi turlar ve uzun süreli şehir turları ile profesyonel hizmet kalitesini sizlere taşıyor. Grup organizasyonları, konferans, fuar ve özel servisleri ile sizleri uçağa bindiğiniz andan itibaren bir masalın içinde sürüklüyoruz. Hayalleriniz burada, bizimle gerçek olacak.

Yüksek tecrübesi gibi kalitesini de gün be gün arttırmakta olan Kerim Turizm; Türkiyedeki eviniz. Misafirlerimizi evinde gibi hissettirmek adına her servise ve imkana sahibiz. İster en lüks otellerde isterseniz eşyalı dairelerde, kendiniz en rahat hissedeceğiniz yerde, istediğiniz şekilde sizleri ağırlıyoruz.

Sizi ne bekliyor?

Konaklama koşullarınızı belirlemenize yardımcı olacak, unutulmaz ve eğlenceli bir deneyim için hotellerimizde, hostellerimizde ve apartlarımızda, kalabileceğiniz ideal yeri araştıracağız.

Yurt dışından gelen öğrenci ya da meslek grupları, kendi alanlarında eğitim gören ya da aynı işi yapan Türk öğrencileri ya da meslek grupları ile Kerim’de buluşmaktadırlar. Kerim bu grupların ortaklaşa çalışmaları, birlikte öğrenmeleri ve eğlenmeleri için uygun bir ortamdır.