Konferans - Fuar
Konferans & Fuarlar
width=205


 Günümüzde şirketler ve bilimsel kurumlar gerek yeni  ürünlerinin ve projelerinin tanıtımında, gerekse ortak konuların bilgi aktarımı ve tartışma yoluyla geliştirilmesinde kongre, konferans, seminer ve fuar gibi organizasyonlardan faydalanmaktadır.

Fuar ve toplantı organizasyonlarında deneyimli bir seyahat acentası olan EXPO TOUR, başlangıç araştırmalarından operasyon sonuna kadar tüm servisleri müşteri odaklı kalite anlayışı çerçevesinde organize etmektedir.

Zaman ve iş kaybı yaratacak detayları titiz ve dikkatli bir çalışma ile ortadan kaldırarak, iş verimini arttırmak ve eksiksiz organizasyonlar gerçekleştirmek EXPO TOUR’un temel hedefidir.

EXPO TOUR kuruluşundan bu yana gerçekleştirmiş olduğu operasyonlar ile kazandığı deneyimi paylaşarak organizasyonlara değer katmak için tüm kadrosuyla hizmet vermektedir.

 

  • Küreselleşen dünyada, ürünlerinizi sektörel alıcılara tanıtmak, sektörle ilgili gelişmeleri yakından görmek ve katılımcıların vizyonlarının genişlemesini sağlamak, en verimli şekilde fuarlarla mümkün. Dünya çapında gerçekleştirilen ticari fuarlara ve tıp, tekstil vb. çeşitli sektörlerdeki kongrelere; münferit veya grup olarak katılımınızı sağlıyoruz...