Ulaşım

 Kongre Taşımacılıgı

width=205  

Farklı tip ve modeldeki araç ihtiyaçlarını dahi rahatça karşılamasını sağlayan güçlü araç parkı ve 24 saat işleyen operasyon yapısı sayesinde sektörde en önce tercih edilen ve güvenilirliği kabul görmüş bir çözüm ortağı olarak ürün ve hizmet çeşitliliğini artırma yoluna gidilmiştir.

Bu nedenle, İstanbul da Nisan - Ekim periyodunda ciddi bir hareketliliğe sahip, detaylı özen, mesleki bilgi ve manevra kabiliyeti getiren Kongre ve İncentive taşımacılık hizmetine özel bir önem ve ciddiyetle yaklaşılmaktadır.

Bu ciddiyetin göstergesi olarak kongre servis hizmetlerinde görevlendirilen kadrolar yetiştirilmiş, uzmanlaştırılmış ve operasyon anınfa gelişebilecek transfer dışı sorunlara dahi Nasıl çözelim? sorusuyla değil Bu şekilde çözenbiliriz önerileriyle yaklaşmalarını sağlayan çözüm odaklı bilinçle hizmet üretmeleri aşılanmıştır.

Havalimanında faaliyet gösteren birçok kamu kurum ve özel şirkete hizmet veriliyor olunması sayesinde havalimanında çok ciddi bir rahatlığa ve siz değerli müşterilerimizin özel konuklarına ayrıcalıklı hizmet sunabilmesine de olanak sağlamaktadır.

 VIP Taşımacılık

width=205

Kerim Turizm Taşımacılık kalitesiyle sunulan bu hizmetimizde son teknoloji ve konfor düzeni kurulmuş özel tip lüks VIP araçlarımızla sizlere Profesyonel Şoförü ile birlikte, Tur şirketlerinin ve diğer kişisel özel talepler ve ihtiyaçları karşılanmaktadır.

Tur şirketleri için özel konuklarını, Kişisel kullanımlar içinse özel tüm ulaşım ihtiyaçlarını karşıladığımız bu hizmetimizde Profesyonel kadromuzla sizlere VIP konforun farkını yaşatıyoruz.

Diğer tüm servislerimizde olduğu gibi bu hizmet branşımızda da GPS izleme sistemi ve diğer tüm teknolojik donanım konfor ve güvenliğiniz için sağlanmış durumdadır.

Sizde eğer profesyonel hizmet anlayışını ve VIP konforun keyfini sürmeyi hedefleyenlerdenseniz işinizi şansa bırakmayın.Kerim VIP Servis sizin en doğru seçiminiz olacaktır.

 Havalimanı Transfer


width=205

Bireysel olarak kişi veya grupların havaalanı transferlerini gerçekleştirmektedir. Bu transferler esnasında araç seçeneği olarak otomobil, VIP otomobil, minibüs, VIP minibüs, midibüs veya otobüs seçenekleri sunulmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışından havayoluyla gelen bütün konuklarımızın havaalanından karşılanıp istedikleri adrese ulaşımı sağlandığı gibi, havaalanına gitmek isteyen misafirlerimizin adreslerinden alınıp havaalanına transfer hizmeti de karşılıklı olarak gerçekleştirilmektedir.

 

Özel Turlar

width=205

Kerim turizm, özel tur hizmetlerinde kişi veya kurum ayırt etmeden, yurtiçi veya yurtdışına yönelik özel turlara araç temini sağlamaktadır. Bu kapsamda örneğin; kurum ve kuruluşların hazırladıkları özel programlar çerçevesinde yurtdışı turlarına, vakıf ve derneklerin düzenledikleri gezi programlarına, haftasonu ve günübirlik gezilere araç temininde bulunmaktadır.

Programın nerede başlayıp nerede biteceğine kendinizin karar vereceği bu özel turlara, Kerim Turizm güvencesiyle, profesyonel sürücü ve modern filosundan seçeceğiniz araçlarla konforlu bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

 

Sürücülü Araç Kiralama

width=205

Kerim Turizm araç filosunda özel donanımlı lüks VIP araçlar bulunmaktadır. Sürücülü VIP hizmeti kapsamında kurum, kuruluşlar ya da şahıslara özel günler (düğün, sünnet töreni vb.), havaalanı transferleri, geziler için VIP segmentinden araç sunulmaktadır.

Yolculuğunuz süresince sizin emrinize sunulmuş ve sizin memnuniyetinize kendini adamış profesyonel sürücülerimiz ile sizi özel hissettirecek zamanlarda Kerim Turizm en doğru seçimdir.

Araç filomuzda 3 segmentte VIP araç bulunmaktadır. Bunlar VIP Otomobil, VIP Minibüs ve VIP Otobüstür. Bu gruplarda yolcu sayısına veya protokol durumuna göre farklı tipte araçlar önerilmektedir. Mercedes Benz ve Volkswagen araçlardan oluşan VIP grubundaki araçların genel özellikleri arasında; deri döşeme, plazma tv, klima, airbag, minibar gibi unsurlar yer almaktadır.

 

Uçak Bileti

width=205

 Kerim Turizm farkı ile Türkiye’nin ve dünyanın tüm noktaları bir telefon kadar yakınınızda. Rezervasyonunuzu telefon ile veya internet sitemizden online olarak yapabilirsiniz.

 

Ekonomik Yurt içi - ( İç Hat ) Uçak Biletleri

Thy, Anadolu Jet, Atlasjet, Pegasus, Sun Express ile çok yakında Onurair ve İz air ucuz uçak biletinizi sitemizden online olarak satın alabilirsiniz. Uçak biletini satın almak ya da rezervasyon yaptırmak için b,z,mle irtibata geçebilirsiniz. Yurt içi uçak bileti sitesi en ucuz ve indirimli satış fiyatlarını sunmaktayız.

Check-in işlemleri için, iç hatlarda uçağın kalkış saatinden en az bir saat önce, dış hatlarda ise uçağın kalkış saatinden 2 saat önce, havaalanında olmaya özen gösterin.

 

Yurt dışı Uçak Biletleri

Yurtdışı seyahatlarinizde, hangi şehirde olursanız olun,
Türkiye in en ucuz uçak biletini bulmanız mümkün.

Seçkin Havayolları şirketlerinin özel indirimli uçak bilet fiyatları Kerim Turim ayrıcalığı ile emrinizde.

Bize nereye gitmeyi planladığınızı ve gidiş dönüş tarihlerinizi bildirin. Size o tarihlerdeki en ucuz uçak bileti fiyatını, en uygun tarifeyi bulalım. Siz verdiğimiz fiyatı onaylarsanız bileti adresinize teslim edelim!

Cruises Tur

Bizim hakkımızda neyin özel olduğunu bilmek ister misiniz?


Diğer cruise line’lara benzemediğimizi itiraf etmek zorundayız. Neden mi? Oldukça basit. Biz sadece özel olmayı arzuluyoruz, eşsiz ve yenilikçi; ve bizimle seyahat ederken beklentileriniz bu özellikler olmalı. Denizdeki diğerlerinden farklı olarak, seyahatinizi unutamayacağınız bir tatil deneyimine dönüştüreceğiz.

Bütün bunlar seyahat programınızı seçmenizle başlıyor. 2009 programımızda 60 farklı cruise seçeneğimizden birinde karar kılabilirsiniz.

Her birinde sizi dünyanın en iyi yerlerinden birine götürüyoruz. Dünyada nereleri görmek istersiniz – Avrupa, Karayipler, Hawai, Alaska ya da Güney Amerika? Her iki yolcuya bir mürettebat düşmesi nedeniyle mükemmel hizmeti garantilediğimizi ve detaylara gösterdiğimiz önemi unutmayın.

Oysa bu tüm hikayenin ancak başlangıcı. Biz daima yeniliğin izinden gidiyoruz. Freestyle Cruising ya da eşsiz kabinlerimiz ve birçok yeni gemimizdeki rahat konseptimizle sizin için her zaman yeni bir şeylerimiz var. Öyleyse şimdi tüm bunları kendiniz için keşfetme zamanı!